Kursy windsurfingu i kitesurfingu na Helu

Poszukujesz czegoś nowego, wyrazistej zmiany w swoim życiu? A co powiesz na nowe hobby i pasję, która doda Ci energii i zawładnie Twoją codziennością? Właśnie taką propozycję dla Ciebie przygotowaliśmy. Współpracując z naszymi wykwalifikowanymi instruktorami musisz mieć świadomość, iż zarażą Cię oni swoją pasją. Kurs kitesurfingu lub kurs windsurfingowy stanie się początkiem zupełnie nowego etapu w Twoim życiu. Decydując się na taki profil oferty wakacyjnej zatroszczyliśmy się o jej komplementarność. Dlatego też satysfakcjonujące rozwiązania odnajdą u nas zarówno wprawieni sportowcy, jak i osoby pragnące po raz pierwszy zmierzyć się z deską.

Szkoła windsurfingu będzie dla nich wspaniałą inicjacją i wprowadzeniem w świat wielkich przygód. Natomiast wprawieni „wyjadacze” i prawdziwi pasjonaci będą zadowoleni mogąc skorzystać z ciekawego programu, który wyróżnia wszystkie nasze obozy windsurfingowe. Wszyscy uczestnicy mają też możliwości skorzystania z profesjonalnego sprzętu.

Windsurfing

Organizowane zajęcia oraz wyjazdy pozwalają uczestnikom w różnym wieku i różnym stopniu zaawansowania stanąć wobec wyjątkowego wyzwania, jakim bez wątpienia jest nauka windsurfingu. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący kursanci zyskają doskonałą okazję do tego, by rozwinąć swoje umiejętności, podnieś poprzeczkę oraz stanąć na wysokości zadania! Program kursu windsurfingowego został starannie przygotowany przez naszych doświadczonych instruktorów. Obóz windsurfingowy na Półwyspie Helskim, w Chałupach, dzięki obecności naszych instruktorów w trakcie zajęć na wodzie oraz opiece naszych animatorów w godzinach wolnych od zajęć żeglarskich, jest gwarancją pełnego bezpieczeństwa dla młodszych obozowiczów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pamiętaj jednak, że jesteśmy w stanie dostosować ofertę obozu do Twoich indywidualnych oczekiwań. Na czym polega wyjątkowość tej propozycji? Przede wszystkim na jej innowacyjności – pozwala wyrwać się z ograniczeń oraz standardowości, którą prezentują tradycyjne wyjazdy i oferty wakacyjne. Staje się ona doskonałą alternatywą dla zwykłych programów wycieczkowych, nastawionych na zwiedzanie nadmorskich kurortów oraz bezczynne wylegiwanie się na plaży. My pragniemy, by każdy uczestnik kursu oraz obozowicz miał okazję w pełni cieszyć się dynamiką fal oraz gorącymi promieniami słońca. Windsurfing jest więc propozycją dla aktywnych.

Kitesurfing

To alternatywa dla tradycyjnego pokonywania fal oraz odnajdywanie nowej ekscytacji w sporcie. W szczególny sposób pozwala zmierzyć się z siłą i potęgą wiatru oraz potencjałem wody. Dzięki rosnącej popularnośći coraz częściej staje się źródłem ogromnego zadowolenia, niekończącej się rozrywki oraz przyjemnością dla wielu osób, dla których celem życia jest zdobywanie nowych doświadczeń oraz pokonywanie ograniczeń. Kitesurfing to także sposób na nowoczesne odkrywania piękna Chałup i Helu – świeże spojrzenie na wyjątkowość polskich krajobrazów. Szkoła kitesurfingu, którą prowadzimy, staje się więc nie tylko wakacyjną propozycją, ale również zaproszeniem do oddania się nowej, życiowej pasji. Jeżeli jesteś zainteresowany taką formą odpoczynku, to spójrz, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

  • stałą, dostosowaną do Twojego poziomu zaawansowania opiekę instruktora;
  • zakwaterowanie w fantastycznym miejscu – kemping Chałupy IV „Solar” to przestrzeń integracji dla wszystkich miłośników sportów wodnych;
  • posiłki, które zapewnią Ci energię niezbędną do podejmowania kolejnych wyzwań na fali;
  • w pełni sprawny, nowoczesny, dopasowany do Twoich potrzeb sprzęt dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności;
  • ciekawy program szkolenia, który wyróżnia nasz kurs kitesurfingu na tle innych ofert wakacyjnych (4 godziny codziennego treningu bez wątpienia przyniosą oczekiwane rezultaty).